Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Interface |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (плотність) ворсу | 1.15 кг/кв. м |
| Довжина ворсу | 6.6 мм |
| Загальна вага | 4.94 кг/кв. м |
| Загальна товщина виробу | 11.2 мм |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Колір | 7959001 Mineral |
| Склад ворсу | 100% Поліамід (PA) |
| Тип ворсу | Петлевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 893,80 ₴/кв.м


