Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Interface |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (плотність) ворсу | 0.53 кг/кв. м |
| Довжина ворсу | 0.7 мм |
| Загальна вага | 4.67 кг/кв. м |
| Загальна товщина виробу | 5.5 мм |
| Колір | 4190001 Stone Micro |
| Склад ворсу | 100% Поліамід (PA) |
| Тип ворсу | Петлевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 124,70 ₴/кв.м


