Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Interface |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (плотність) ворсу | 0.85 кг/кв. м |
| Довжина ворсу | 2.6 мм |
| Загальна вага | 4.82 кг/кв. м |
| Загальна товщина виробу | 7.9 мм |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Колір | 327111 Charcoal/lichen |
| Склад ворсу | 100% Нейлон (NY) |
| Тип ворсу | Петлевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 862,60 ₴/кв.м


