Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Interface |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (плотність) ворсу | 0.64 кг/кв. м |
| Довжина ворсу | 3.4 мм |
| Загальна вага | 4.42 кг/кв. м |
| Загальна товщина виробу | 6.9 мм |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Колір | 8337001 Granite |
| Склад ворсу | 100% Нейлон (NY) |
| Тип ворсу | Розрізний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499,10 ₴/кв.м


