Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Interface |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ворсу | 4 мм |
| Загальна вага | 6.7 кг/кв. м |
| Загальна товщина виробу | 4.5 мм |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Колір | A00101 Jet Mist |
| Склад ворсу | 100% Поліамід (PA) |
| Тип ворсу | Петлевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 205,80 ₴/кв.м


