Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Interface |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Користувальницькі характеристики | |
| В упаковці | 5 кв.м |
| Вага (плотність) ворсу | 0.59 кг/кв. м |
| Довжина ворсу | 2.7 мм |
| Загальна вага | 4.4 кг/кв. м |
| Загальна товщина виробу | 6.8 мм |
| Колір | 1136055 Bone |
| Склад ворсу | 100% Поліамід (PA) |
| Тип ворсу | Петлевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 978,60 ₴/кв.м


