Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Interface |
| Користувальницькі характеристики | |
| В упаковці | 5 кв.м |
| Вага (плотність) ворсу | 0.93 кг/кв. м |
| Довжина ворсу | 4.9 мм |
| Загальна вага | 4.7 кг/кв. м |
| Загальна товщина виробу | 8.5 мм |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Колір | 4174001 Silver |
| Склад ворсу | 100% Поліамід (PA) |
| Тип ворсу | Петлевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 308,80 ₴/кв.м


