Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Interface |
| Користувальницькі характеристики | |
| В упаковці | 5 кв.м |
| Вага (плотність) ворсу | 0.95 кг/кв. м |
| Довжина ворсу | 4.1 мм |
| Загальна товщина виробу | 3.1 мм |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Колір | 7559001 Mushroom/biscuit |
| Склад ворсу | 100% Поліамід (PA) |
| Тип ворсу | Петлевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 827,80 ₴/кв.м


