Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Interface |
| Користувальницькі характеристики | |
| В упаковці | 5 кв.м |
| Вага (плотність) ворсу | 1.43 кг/кв. м |
| Довжина ворсу | 8.2 мм |
| Загальна вага | 5.3 кг/кв. м |
| Загальна товщина виробу | 12 мм |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Колір | Black |
| Склад ворсу | 100% Поліамід (PA) |
| Спосіб виробництва | Тафтінговий |
| Тип ворсу | Петлевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 769 ₴/кв.м


