Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Interface |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (плотність) ворсу | 0.72 кг/кв. м |
| Длина ворса | 3.7 мм |
| Общий вес | 4.56 кг/кв. м |
| Загальна товщина виробу | 7.3 мм |
| Класс износостойкости | 33 |
| Цвет | 4191001 Balsa |
| Состав ворса | 100% Поліамід (PA) |
| Тип ворса | Петлевий |
Информация для заказа
- Цена: 2 583,90 ₴/кв.м


