Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Interface |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (плотність) ворсу | 0.46 кг/кв. м |
| Длина ворса | 2.5 мм |
| Общий вес | 3.87 кг/кв. м |
| Загальна товщина виробу | 5.7 мм |
| Класс износостойкости | 33 |
| Цвет | 4219001 Sandstone |
| Состав ворса | 100% Поліамід (PA) |
| Тип ворса | Петлевий |
Информация для заказа
- Цена: 1 140,40 ₴/кв.м


