Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Interface |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (плотність) ворсу | 0.55 кг/кв. м |
| Длина ворса | 3.6 мм |
| Общий вес | 4.2 кг/кв. м |
| Загальна товщина виробу | 6.6 мм |
| Цвет | 4278001 Mink |
| Состав ворса | 100% Поліамід (PA) |
| Тип ворса | Петлевий |
Информация для заказа
- Цена: 1 887,10 ₴/кв.м


