Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Interface |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (плотність) ворсу | 0.81 кг/кв. м |
| Довжина ворсу | 4.2 мм |
| Загальна вага | 4.57 кг/кв. м |
| Загальна товщина виробу | 8.1 мм |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Колір | 4188003 Allure |
| Склад ворсу | 100% Поліамід (PA) |
| Тип ворсу | Петлевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 973,90 ₴/кв.м


