Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Interface |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (плотність) ворсу | 0.72 кг/кв. м |
| Довжина ворсу | 3.6 мм |
| Загальна вага | 4.3 кг/кв. м |
| Загальна товщина виробу | 7.1 мм |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Колір | 4200001 Grey |
| Кількість вузлів | 100800 шт./кв. м |
| Склад ворсу | 100% Поліамід (PA) |
| Тип ворсу | Петлевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 117,40 ₴/кв.м


