Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Interface |
| Пользовательские характеристики | |
| В упаковці | 5 кв.м |
| Вага (плотність) ворсу | 1.3 кг/кв. м |
| Длина ворса | 7.2 мм |
| Общий вес | 4.8 кг/кв. м |
| Загальна товщина виробу | 10.6 мм |
| Класс износостойкости | 33 |
| Цвет | 4174001 Silver |
| Состав ворса | 100% Поліамід (PA) |
| Тип ворса | Петлевий |
Информация для заказа
- Цена: 4 169,40 ₴/кв.м


