Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Interface |
| Пользовательские характеристики | |
| В упаковці | 5 кв.м |
| Вага (плотність) ворсу | 0.95 кг/кв. м |
| Длина ворса | 4.1 мм |
| Загальна товщина виробу | 3.1 мм |
| Класс износостойкости | 33 |
| Цвет | 7559001 Mushroom/biscuit |
| Состав ворса | 100% Поліамід (PA) |
| Тип ворса | Петлевий |
Информация для заказа
- Цена: 2 827,80 ₴/кв.м


