Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Interface |
| Користувальницькі характеристики | |
| В упаковці | 5 кв.м |
| Вага (плотність) ворсу | 0.78 кг/кв. м |
| Довжина ворсу | 3.8 мм |
| Загальна вага | 4.7 кг/кв. м |
| Загальна товщина виробу | 7.9 мм |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Колір | 346730 Barley |
| Склад ворсу | 100% Поліамід (PA) |
| Спосіб виробництва | Тафтінговий |
| Тип ворсу | Петлевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 661,40 ₴/кв.м


