Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Interface |
| Пользовательские характеристики | |
| В упаковці | 5 кв.м |
| Вага (плотність) ворсу | 0.59 кг/кв. м |
| Длина ворса | 3.4 мм |
| Общий вес | 4.5 кг/кв. м |
| Загальна товщина виробу | 6.8 мм |
| Класс износостойкости | 33 |
| Цвет | 333451 Ash/Almond |
| Состав ворса | 100% Поліамід (PA) |
| Способ производства | Тафтінговий |
| Тип ворса | Петлевий |
Информация для заказа
- Цена: 1 982,80 ₴/кв.м


